فروشگاه اینترنتی سیگار الکتریک

معرفی شرکت VGOD

https://vapegroupe.com/photos/shares/danny.jpg

معرفی شرکت VGOD

شرکت VGOD یک شرکت آمریکایی ویپ و پاد سیستم است که در گذشته دستگاه های هارد هیتینگ و مکانیکی تولید کرده می‌کرده است. VGOD بر این عقیده پایه گذاری شده است که می توان هنر و خلاقیت را در غیر قابل تصور و حتی در معمولی ترین مکان ها یافت. ویگاد متولد شد ، بر اساس اصل هنر ، با این توانایی که خود را به یک سبک زندگی متصل کند که بتواند فرهنگ را به حرکت درآورد و موجب تغییر جهت جهان در اطراف ما شود. متخصصان و طراحان محصولات ما با همان فداکاری و اشتیاق به پیشرفت فنی ، نبوغ و سبکی که ما را تعریف می کند، با استفاده از نوآوری ها و ابداعات خود را به یکی از برگترین و با کیفیت ترین شرکت ها تبدیل کند .بنابراین ویگاد میتواند با تجسم یک اثر هنری خاص ترین طعم دهنده و دستگاه های vaping را در بازار برای شما به ارمغان بیاورد، برند ویگاد صنعت ویپ را در بخش ای جویس (e-juice) نیز ادامه داده است.

 

 

ویگاد VGOD  برندی درخشان در دنیای ویپ است که با شنیدن آن ، ویپر های حرفه ای به یاد تریک ها و حرکات نمایشی بسیار می اندازد. وجه تمایز این شرکت با سایر تولید کنندگان جویس در جهان آن است که ویگاد ، علاوه بر تولید ایجوس ، با دستگاه های مکانیکال نیز تولید می نماید. تیم متخصصان و طراحان ویگاد نیز با تلاش فراوان و خلاقیت سعی کرده اند تا به استاندارد های جهانی تولید جویس نزدیک تر شوند و موفقیت های زیادی را در این زمینه کسب کنند.

البته طعم فوق العاده تازه و نزدیک به واقعیت ویگاد، نتیجه تلاش ها و زحمات کادر تولید این شرکت است و با استفاده از ترکیبات تایید شده و درجه یک، سعی در ایجاد تجربه ی جدید و لذت بخش و البته امن تر ویپرا  دارند. دو ایجوس برتر ویگاد عبارتند از جویس ویگاد Cubano VGOD  تنباکو کارامل و جویس ویگاد VGOD Lush Ice هندوانه یخ پاستیلی .

 

 

شرکت ویگاد همیشه دنبال بهترین ها برای تجربه ی یک ویپینگ عالی می باشد. با استفاده از مهارت هایی که دارند یک سبک جدید تولید بخار به شکل و فرم های مختلف را در جهان راه اندازی کرده اند. ویپ های ویگاد از بهترین دستگاه ها با مقاوت بالا تولید می شود که از نظر ظاهری بسیار زیبا و لاکچری و بسیار مناسب ویپینگ هست به این صورت که با ویپرهای ویگاد به صورت بهتری میتوانید تریک ویپ بزنید.

 

 

این شرکت پنبه یا همان کاتن های خود را از بهترین پنبه های اورگانیک کشور آمریکا تهیه می کند.
شرکت ویگاد همیشه به این اصرار دارد که در ویپینگ هرگز نباید پنبه نادیده گرفته شود.همچنین این شرکت با همکاری با شرکت Nichi Wick ، یک پنبه ی ۱۰۰ درصد اورگانیک تولید کرده که بدون آلاینده است و برای حفظ ریه های شما مناسب تر میباشد و علاوه بر آن طعم دهی بهتری را برای جویس های با کیفیت بالا خواهد داشت. که از مشخصات آن میتوان به رول های پنبه ی موجود در این مدل کاتن ویگاد براحتی قابل جدا کردن متناسب با کویل شما می باشد و ابعاد و اندازه ان را براحتی می توان انتخاب کرد، اشاره نمود.

همچنین پنبه VGOD برای کویل های با مقاومت بالا و پایین استانداردسازی شده است و در مقابل آتش نیز مقاوم میباشد. بنابراین مصرف پنبه سوخته تان در طول چند روز می تواند کمتر شود و مدت طولانی تری از همان پنبه ی قبلی خود استفاده کنید.

 

جایگاه VGOD در بازار ایران

شرکت ویگاد هرساله تعداد زیادی ویپ و پاد در سبک ها و مدل های گوناگون روانه ی بازار می کند که با توجه به کیفیت بالای محصولات و تنوع خوب و قیمت مناسب ، به خوبی در بازارهای جهانی به خصوص ایران جای خود را باز کرده است.

از جمله بهترین محصولات این شرکت تا به امروز می توان به : ویپ ویگاد پرومش ، ویپ پروکیت ۲۰۰ ، پادسیستم رنوا زیرو اشاره کرد که تحول بزرگی در بازار ویپینگ جهانی و بخصوص ایران داشته است.

 

 

 

 


https://vapegroupe.com/photos/shares/danny.jpg

معرفی شرکت VGOD

VGOD برندی درخشان در دنیای ویپ

مرتبط با معرفی شرکت VGOD

https://vapegroupe.com/photos/shares/learn-how-to-blow-o-ring.jpg

تنظیمات ویپ اسموک

ویپ های دیجیتال ( دارای قابلیت تنظیم دستگاه )‌ ، دستگاه هایی هستند که می توانید تنظیمات آن ها را...

ادامه مطلب

https://vapegroupe.com/photos/shares/image (4).png

خرید ویپ ارزان

پایین‌بودن قیمت ویپ همیشه به معنای پایین‌بودن کیفیت ویپ نیست. گاهی نحوه‌ی طراحی یک محصول موجب می‌شود که قیمت تمام‌شده‌ی...

ادامه مطلب

https://vapegroupe.com/photos/shares/image (2).png

طعم سوختگی ویپ

از دلایل و کارهایی که باعث ایجاد مزه ی سوختگی میشوند میتوان به این چهار مورد اشاره نمود: به تنظیم...

ادامه مطلب

https://vapegroupe.com/photos/shares/1.5 pod mod/aegis boost.jpg

دستگاه ویپ

واژه ی سیگار الکترونیکی برای تمام انوع ویپ به کاربرده میشود با این حال به ساده ترین دستگاه ویپ درواقع...

ادامه مطلب