فروشگاه اینترنتی سیگار الکتریک

اتومایزر چیست

https://vapegroupe.com/photos/shares/1-/WhatsApp Image 2020-02-08 at 11.09.04 AM (1).jpeg

اتومایزر چیست ؟

امروزه اتومایزر به عنوان کلمه‌ای کلی برای قسمت قابل ساخت مجدد دستگاه ویپ به شمار می‌رود. مخازنی که کاربران خود باید از آن برای ساخت کویل بهره ببرند نیز جزوی از اتومایزرها حساب می‌شوند. به طور کلی، سه نوع مختلف اتومایزر تحت عنوان  RDA ، RTA   و RDTA داریم که هر کدام وظیفه‌ی خاص خود را انجام می‌دهند. این در حالی است که اتومایزر برای مخزن‌های غیر قابل تغییر نیز استفاده می‌شوند.
اتومایزرها چطور کار می‌کنند ؟
اتومایزرهای امروزی همگی به شکل یکسانی ساخته می‌شوند و معمولا عملکرد یکسانی نیز دارند. شما به چند ابزار ساده نظیر سیم، کویل و ویک ( فیتیله) کتونی نیاز دارید.
•    در ابتدا کویل خود را آماده کنید و بر روی مکان مخصوص اتومایزر قرار دهید. ( برای اتومایزرهایی که به بیش از یک کویل نیاز دارند باید این مرحله را تکرار کنید.)
•    مقدار مقاومت کویل را بر روی دستگاه بررسی کنید و اطمینان پیدا کنید که از میزان محدودیت‌های دستگاه خود و همچنین ایمنی باتری آگاهی دارید.
•    سپس به آرامی اجازه دهید تا کویل‌ شما خشک شود و نقاط داغ آن را جدا کنید و اطمینان پیدا کنید که این تمامی قسمت‌ها به شکل یکسانی برق می‌زند. ( اگر از کویل‌های فضا دار استفاده می‌کنید می‌توانید این مرحله را رد کنید چرا که این نوع کویل‌ها دارای نقطه‌ی داغ نیستند.)
•    برای مدت زمانی آن را کنار بگذارید تا دمای آن با دمای اتاق یکی شود.
•    ویک را آماده کنید و سپس بر در درون کویل‌ها قرار دهید.
•    قسمت تحتانی ویک را در قسمت مخصوص خود قرار دهید.
•    مقداری ایجوس را بر روی کویل بچکانید تا ویک را آماده کنید.
•    اجازه دهید تا به طور کامل اشباع شود.
قدرتی که برای شروع اتومایزر نیاز دارید بستگی به مشخصات کویل شما دارد. بنابراین، تا تا زمانی که به ویپ مورد علاقه‌ی خود دست نیافته‌اید پیشنهاد می‌کنیم از ویپ‌هایی با قدرت پایین استفاده کنید. اگر از اتومایزرهای چکه‌ای RDA استفاده می‌کنید، حتما هر باری که احساس خشکی کردید اتومایزر را با چکیدن ایجوس پر کنید. اگر هم نوع RTA را استفاده می‌کنید حتما سعی کنید مخزن را پر نگه دارید. با استفاده از اتومایزرهای RDTA می‌توانید هر دو کار را انجام دهید.
در حالی که این پروسه کمی ساده به نظر می‌رسد اما در واقعیت ممکن است به پیچیدگی بیشتری برخورد کنید. همه‌ی اتومایزرها به شکل یکسانی ساخته نمی‌شوند و برخی دیگر ممکن است کارکرد ساده‌ای داشته باشند. برخی از آن‌ها برای کویل‌های تکی ساخته شده و بسیاری از آن‌ها برای کویل‌های دوگانه یا سه گانه تولید شده‌اند. حتی استفاده از برخی از جایگاه‌های اتومایزرها می‌تواند برای کاربران سختی‌های خود را داشته باشد. به همین علت، اتومایزرهای قابل تغییر از جمله محبوب‌ترین اتومایزرها محسوب می‌شوند که می‌توانند تجربه‌ی بهتری را به کاربران تحویل دهند.
 


https://vapegroupe.com/photos/shares/1-/WhatsApp Image 2020-02-08 at 11.09.04 AM (1).jpeg

اتومایزر چیست

اگر شما از ویپ استفاده می کنید، باید به عنوان یک مصرف کننده ، درباره ی تمامی بخش های یک سیگار الکترونیکی اطلاعات لازم را کسب کنید؛ بنابراین ما سعی داریم مسیر شما در یادگیری را هموار کنیم. آیا می دانید اتومایزر چیست ؟ در این مقاله شما را با اتومایزر ، کلیرومایزر و کاتومایزر دستگاه ویپ آشنا می کنیم تا موقع خرید بهترین انتخاب را داشته باشید.

مرتبط با اتومایزر چیست

https://vapegroupe.com/photos/shares/learn-how-to-blow-o-ring.jpg

تنظیمات ویپ اسموک

ویپ های دیجیتال ( دارای قابلیت تنظیم دستگاه )‌ ، دستگاه هایی هستند که می توانید تنظیمات آن ها را...

ادامه مطلب

https://vapegroupe.com/photos/shares/image (4).png

خرید ویپ ارزان

پایین‌بودن قیمت ویپ همیشه به معنای پایین‌بودن کیفیت ویپ نیست. گاهی نحوه‌ی طراحی یک محصول موجب می‌شود که قیمت تمام‌شده‌ی...

ادامه مطلب

https://vapegroupe.com/photos/shares/image (2).png

طعم سوختگی ویپ

از دلایل و کارهایی که باعث ایجاد مزه ی سوختگی میشوند میتوان به این چهار مورد اشاره نمود: به تنظیم...

ادامه مطلب

https://vapegroupe.com/photos/shares/1.5 pod mod/aegis boost.jpg

دستگاه ویپ

واژه ی سیگار الکترونیکی برای تمام انوع ویپ به کاربرده میشود با این حال به ساده ترین دستگاه ویپ درواقع...

ادامه مطلب