فروشگاه اینترنتی سیگار الکتریک

برای شروع به چه چیزهایی نیاز دارید؟

https://vapegroupe.com/photos/shares/1-/WhatsApp Image 2020-02-08 at 11.09.04 AM.jpeg

برای شروع به چه چیزهایی نیاز دارید؟

  • کیت های استارتر (Starter kits)

کیت‌های استارتر پک کاملی برای مبتدیان است که شامل تمامی اجزاء لازم برای شروع به دنیای ویپ مانند ماد ها (mods)، مخزن ها جویس(tanks)، کویل ها (coils) هستند. استفاده از این نوع ویپ ها بسیار راحت است کافیست مخزن را روی دستگاه قرار دهید و داخل مخزن جویس بریزید و از آن استفاده کنید! استارتر کیت ها معمولا دارای اتومایزر ساب اهم هستند ( مقاومت کویل کمتر از یک اهم ) و حجم دود بالایی مانند قلیان تولید میکنند.

 

  • پاد ها (Pods)

پاد ها نمونه های جدیدی از ویپ هستند که در مقایسه با ویپ های استارتر کیت و ماد ها سایز کوچک تری دارند. معمولا دارای حجم دود کم تر نسبت به ویپ های ساب اهم به دلیل مقاومت بالای 1 اهم آن هاست. این نوع ویپ ها از جویس های نیکوتین سالت که معمولا دارای 25 و یا 50 میلی گرم در هر میلی لیتر نیکوتین هستند، استفاده می کنند. پاد ها به دو دسته کارتریج خور و دارای مخزن تقسیم میشوند.

 

نمونه های کارتریج خور مانند Aurora play(Vaporesso) دارای کارتریج های آماده ای هستند که پس از اتمام هر کارتیج باید کارتریج جدید در آن جایگزین کرد. در مقابل نمونه های دارای مخزن مانند Nord (smoke) را میتوان با جویس های دلخواه پر کنید و از آن استفاده کنید. در مقایسه با ساب اهم ها پاد ها دارای حجم دود کمتری هستند و بیشتر حس سیگار کشیدن با همان میزان دود را برای شما به ارمغان می آورند. نسبت بالای نیکوتین موجود در جویس های نیکوتین سالت نیز به همین دلیل است. زیرا در حجم پایین تر بخار نیکوتین مورد نیاز را تامین میکند.

 

  • ماد های ویپ (Vape mods)

ماد ها معمولا توسط ویپر های با تجربه تر استفاده میشوند و نیاز به اتومایزر جدا دارند که باید آن را نیز خریداری کنید. ماد های جدا دارای تنظیمات حرفه ای تری هستند و عملکرد حرفه ای تری نسبت به کیت های استارت دارند.

 

  • ای لیکویید یا ای جویس E-liquid E-juice

پس از انتخاب ویپ مناسب باید جویس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

طعم جویس

طعم دلخواه نظرتان امری بسیار سلیقه ای است و با وجود تنوع بیشمار جویس ها با طعم های مختلف به راحتی میتوانید ای جویس مورد نظر خود را انتخاب کنید. کیفیت و طعم جویس به مدل و برند جویسی که از آن استفاده میکنید بستگی دارد.

نیکوتین

اگر به دنبال ترک یا جایگزینی سیگار و قلیان هستید مهم ترین مساله انتخاب درست میزان نیکوتین مورد نیاز شماست. بسته به انتخاب ویپتان (استارتر کیت یا پاد) باید از جویس های نیکوتین سالت ( برای پاد ها) یا جویس های معمولی ( برای ساب اهم) استفاده کنید. جویس های معمولی موجود در ایران معمولا دارای نیکوتین 0, 3 ,6 میلی گرم بر میلی لیتر و جویس های نیکوتین سالت دارای نیکوتین 25, 50 میلی گرم در هر میلی لیتر هستند.

برای افرادی که از قلیان و سیگار در دُز بالا استفاده میکنند پیشنهاد میشود از جویس های با نیکوتین 6 یا 50 استفاده کنند و به مرور زمان آن را کاهش دهند. (ماده اصلی اعتیاد آور سیگار و قلیان نیکوتین است که برای ترک آن بایست به مرور زمان نیاز بدن به آن را کاهش دهید.) توجه داشته باشید که تنها از جویس های معتبر و دارای برند جهانی استفاده کنید .

 

متاسفانه شاهد واردات جویس های فیک و بی کیفت در ایران توسط افراد سود جو هستیم.

جویس ماده اصلی است که بخار آن وارد بدن میشود شرایط ساخت، مواد اولیه ساخت جویس و بسیاری دیگر از عوامل در کیفیت و سلامت جویس تاثیر میگذارد و مستقیما با سلامتی شما در ارتباط است.

 

آیا ویپ سالم تر از سیگار است؟

در جواب به این سوال باید گفت با توجه به تحقیقات دانشمندان ویپ کردن سالم تر از سیگار کشیدن است.


https://vapegroupe.com/photos/shares/1-/WhatsApp Image 2020-02-08 at 11.09.04 AM.jpeg

برای شروع به چه چیزهایی نیاز دارید؟

برای استفاده از ویپ به چه چیزهایی احتیاج دارید؟

مرتبط با برای شروع به چه چیزهایی نیاز دارید؟

https://vapegroupe.com/photos/shares/learn-how-to-blow-o-ring.jpg

تنظیمات ویپ اسموک

ویپ های دیجیتال ( دارای قابلیت تنظیم دستگاه )‌ ، دستگاه هایی هستند که می توانید تنظیمات آن ها را...

ادامه مطلب

https://vapegroupe.com/photos/shares/image (4).png

خرید ویپ ارزان

پایین‌بودن قیمت ویپ همیشه به معنای پایین‌بودن کیفیت ویپ نیست. گاهی نحوه‌ی طراحی یک محصول موجب می‌شود که قیمت تمام‌شده‌ی...

ادامه مطلب

https://vapegroupe.com/photos/shares/image (2).png

طعم سوختگی ویپ

از دلایل و کارهایی که باعث ایجاد مزه ی سوختگی میشوند میتوان به این چهار مورد اشاره نمود: به تنظیم...

ادامه مطلب

https://vapegroupe.com/photos/shares/1.5 pod mod/aegis boost.jpg

دستگاه ویپ

واژه ی سیگار الکترونیکی برای تمام انوع ویپ به کاربرده میشود با این حال به ساده ترین دستگاه ویپ درواقع...

ادامه مطلب